Spotkanie pt. ” JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO RODZICIELSTWA? – Aspekt Medyczny”

  JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO RODZICIELSTWA? – Aspekt Medyczny

Spotkanie odbyło się 12 lipca (piątek) o godz.18:00 w sali konferencyjnej Centrum Medycznego CODE przy ulicy Tuwima 15 w Łodzi.

Prelekcję wygłosiła pani dr Marta Ancuta- Absolwentka Uniwersytetu Medycznego  w Łodzi, lekarz rezydent w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie położnictwa i ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii. 

Po co w ogóle przygotowywać się do ciąży?

Jest to przecież naturalny proces, wpisany w naturę ludzką- niekiedy przebiegający bez większego wysiłku… Ale czy rzeczywiście dobrze jest zdać się na łaskę losu? Czy może warto byłoby spróbować świadomie podejść do tematu  i zadbać przed ciążą o kilka rzeczy, tak aby poczuć się bezpiecznie i mieć świadomość, że zadbaliśmy o komfortowe, bo prawidłowe warunki dla przyszłego maleństwa? 

 Co kobieta może zrobić, żeby przygotować się do ciąży?

Co może zrobić mężczyzna? 

WSZYSCY zainteresowani, mogli poznać odpowiedzi na wymienione pytania oraz przedyskutować inne ważne kwestie dotyczące tematu spotkania.

Osoby które pojawiły się na spotkaniu, otrzymały zaproszenie na  BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ  w ramach programu Diagnostyka Płodności dla par oraz 20% rabat na badanie nasienia.