Rejestracja 

887-220-088

Klinika Przyczynowego Leczenia Niepłodności

mgr Daria Adamczewska

diagnosta laboratoryjny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W centrum medycznym CODE zajmuje się wykonywaniem badania ogólnego nasienia. Tematyką problemów z płodnością zainteresowała się jeszcze podczas studiów. Na co dzień związana z Katedrą Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie kontynuuje swoje kształcenie z zakresu męskiej niepłodności. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Dwa razy w roku bierze udział w Programie Między laboratoryjnej Kontroli Jakości Badania Ogólnego Nasienia „SpermControl”.

mgr Daria Adamczewska

diagnosta laboratoryjny

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W centrum medycznym CODE zajmuje się wykonywaniem badania ogólnego nasienia. Tematyką problemów z płodnością zainteresowała się jeszcze podczas studiów. Na co dzień związana z
Katedrą Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie kontynuuje swoje kształcenie z zakresu męskiej niepłodności. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Dwa razy w roku bierze udział w Programie Między laboratoryjnej Kontroli Jakości Badania Ogólnego Nasienia „SpermControl”.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

887-220-088 / 42-207-77-66

ul. Juliana Tuwima 15 lok. U4
90-010 Łódź.
© Centrum Medyczne Code 2021