Klinika Przyczynowego Leczenia Niepłodności

28 marca 2020r. odbędzie się kolejna konferencja z cyklu SEX W MAŁŻEŃSTWIE JEST WAŻNYOrganizatorami konferencji są Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Łódzkiej i Łódzki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. 

Konferencja skierowana jest, podobnie jak w ubiegłym roku, do małżonków, narzeczonych i wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli jesteście zadowoleni ze swojego życia seksualnego, ale czujecie że mogłoby być jeszcze lepiej TA KONFERENCJA JEST DLA WAS!!! Jeżeli zaczynają pojawiać się jakieś problemy, może zainspirujemy Was do szukania rozwiązań. Jeżeli ten wymiar życia małżeńskiego dopiero przed Tobą, posłuchaj jak go układać, żeby przynosił radość i szczęście.

Interdyscyplinarny charakter konferencji gwarantuje, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zapraszamy!!!

Plan konferencji:

09.30 – 09.40 – Powitanie

09.40 – 10.10 – Słowo o SŁOWIE, czyli jakim językiem Biblia mówi o … – ks. dr Robert Jaśpiński

10.10 – 10.40 – Do ust tego nie wezmę – poradnik (nie)dietetyczny. – dr n. med. Borys Karolewski

10.40 – 11.10 – Ten trzeci w sypialni … – mgr Olimpia Janz

11.10 – 11.30 – Przerwa kawowa

11.30 – 12.00 – Dieta miłości – naturalne afrodyzjaki. – lic. Katarzyna Kopera

12.00 – 12.30 – Zaburzenia libido okiem internisty. – lek. Paulina Sankowska

12.30 – 13.00 – Dojrzałe wino smakuje lepiej – o seksualności seniorów. – lek. Łukasz Kroc

             13.00 – panel dyskusyjny (maksymalnie do godziny 13.30).

  • Wydajemy zaświadczenia o udziale w konferencji

(prosimy o informację przy rejestracji mailowej na wydarzenie)

  • Konferencja jest dla uczestników bezpłatna.
  • Ilość miejsc ograniczona.
  • Obowiązują zapisy pod adresem mailowym: rosiak@csr.org.pl
  • Dodatkowe informacje pod numerem tel. 533 306 855

Biogramy prelegentów:

  1. dr Robert Jaśpiński – święcenia kapłańskie przyjął 11.06.1994r. w Łodzi. Dyrektor Fundacji Służby Rodzinie Nadzieja. Od początku kapłaństwa związany z Odnową w Duchu Świętym. Od 2002r. związany z Kościołem Domowym, a od 2004r. ze Spotkaniami Małżeńskimi, gdzie obecnie pełni funkcję Doradcy Duchowego. Od 2007r. zaangażowany w Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Łódzkiej. Obronił doktorat o przygotowaniu do małżeństwa na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego w 2014 roku. W swojej posłudze duszpasterskiej łączy doświadczenie z zaangażowania w różnych ruchach, z zamiłowaniem do Pisma Świętego i teologii biblijnej.

Obecnie Duszpasterz Rodzin Archidiecezji Łódzkiej

dr n. med. Borys Karolewski – lekarz stomatolog, absolwent Wydziału Lekarskiego (oddział stomatologiczny) Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2002-2006 słuchacz stacjonarnego studium doktoranckiego w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2006r. obronił z wyróżnieniem doktorat z zakresu nauk medycznych, w 2009r. uzyskał specjalizację z periodontologii . Od 21 lat pracuje jako lekarz stomatolog, od 5 lat prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Bełchatowie. W 2016r. ukończył Studium Życia Rodzinnego oraz kurs dla nauczycieli NPR. Posługuje w Poradni Życia Rodzinnego przy Parafii NMP Matki Kościoła  i Św. Barbary w Bełchatowie. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, pasjonuje się psychologią, teologią oraz rajdami terenowymi.

mgr Olimpia Janz – diagnosta laboratoryjny, certyfikowany Instruktor  The Creighton Model FertilityCare™ System Absolwentka American Academy of Fertility Care Professionals, Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dzięki wielokierunkowemu wykształceniu medycznemu i ponad jedenastoletniemu doświadczeniu zawodowemu obejmującemu diagnostykę laboratoryjną, farmację kliniczną oraz medycynę prokreacyjną, w pełni angażuje się w działalność związaną z diagnostyką płodności. Od 2010r  pracuje z osobami borykającymi się z problemem niepłodności wspomagając ich proces diagnostyczno-terapeutyczny.

lic. Katarzyna Kopera – dietetyk na ostatnim roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie ukończyła także studia licencjackie na kierunku kosmetologia. Regularnie  podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Wierzy, że dieta powinna być przyjemnością i trwałą zmianą stylu życia. W swojej pracy w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy zagadnienia dotyczące zarówno diety, jak i działania organizmu, a także stara się rozwiewać wątpliwości i obalać mity związane z żywieniem i dietą. Oprócz dietetyki jej pasją jest gotowanie, dzięki czemu swoim pacjentom proponuje posiłki indywidualnie dobrane do ich potrzeb i upodobań.

lek. Paulina Sankowska – posiada specjalizację z chorób wewnętrznych, obecnie jest w trakcie specjalizacji z diabetologii. Stosuje naturalne metody rozpoznawania płodności (metody wielowskaźnikowe, model Creightona) w lecznictwie ambulatoryjnym. Zainteresowana podejściem interdyscyplinarnym w diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn internistycznych (endokrynologicznych, diabetologicznych, immunologicznych). Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Jej pasją jest śpiew i chorał gregoriański. 

lek. Łukasz Kroc – lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych, na Oddziale Geriatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Jednocześnie pracuje jako asystent i doktoryzuje się w Klinice Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach krajowych i zagranicznych, m.in. spędził rok studiując  na Universidad Miguel Hernández de Elche w Hiszpanii. W praktyce klinicznej kładzie nacisk na holistyczne podejście do zdrowia i choroby, starając się  zapewnić swoim pacjentom zarówno długie życie, jak i dobrą jego jakość.

© Centrum Medyczne Code 2021