Klinika Przyczynowego Leczenia Niepłodności

Kasia i Jacek

Z pełną odpowiedzialnością polecamy PRZYCZYNOWE LECZENIE NIEPŁODNOŚCI wszystkim rodzicom starającym się o dziecko bez względu na to czy dopiero zaczynają starania, czy wydaje im się, że próbowali już wszystkiego.

Warto spróbować i dać się pozytywnie zaskoczyć podejściem specjalistów związanych z PRZYCZYNOWYM leczeniem niepłodności, no i rezultatami.

Wszystko zaczęło się 3 lata temu, kiedy wraz z mężem rozpoczęliśmy starania o potomstwo. Początkowo chodziłam na badania owulacji 2-3 razy w miesiącu. Badania okazały się mało skuteczne. Skierowano mnie na badania hormonalne i wdrożono program leczenia. Po przyjmowanych lekach czułam się fatalnie i stan ten trwał blisko rok. Po długich staraniach udało mi się zajść w ciążę, jednak radość nie trwała długo… po ośmiu tygodniach dowiedziałam się, że płód nie rozwija się prawidłowo i konieczny jest zabieg. Udałam się do szpitala gdzie przystąpiono do zabiegu i wieczorem byłam już w domu. Po miesiącu ponownie została włączona terapia hormonalna. Jednak tym razem bez żadnego sukcesu. Po upływie prawie dwóch lat mój lekarz stwierdził, że jedyną nadzieją jest dla nas in vitro.

Nie chcieliśmy się na to zgodzić, więc zaczęliśmy szukać alternatywy.

Dowiedzieliśmy się o PRZYCZYNOWYM LECZENIU NIEPŁODNOŚCI, które realizowane jest w Centrum Medycznym CODE w Łodzi – i pojawiło się światełko w tunelu… poszukiwania informacji na ten temat i chęć zgłębienia wiedzy. Decyzja o zastosowaniu metod nie była łatwa, ponieważ trafiliśmy na wiele różnych i sprzecznych ze sobą opinii, ale w końcu zdecydowaliśmy się umówić na spotkanie z instruktorem. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, poświęcono nam wiele uwagi i z troską wysłuchano naszej historii.

Po wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości zdecydowaliśmy, że zostaniemy i spróbujemy. Zostałam przygotowana w jaki sposób mam siebie obserwować, skierowano mnie na badania hormonalne, które musiałam wykonać w konkretnym dniu cyklu. Podczas badań i konsultacji z lekarzem nie czułam się skrępowana. Lekarz prowadzący małymi krokami starał się znaleźć przyczyny problemów w funkcjonowaniu mojego organizmu. Po zaledwie 4 miesiącach okazało się, że znów jestem w ciąży. Tym razem opieka była dostosowana do moich i maleństwa indywidualnych potrzeb. W pełni zaufaliśmy lekarzowi i udało się.


Mała Tosia przyszła na świat o czasie i w pełni zdrowa!

Z pełną odpowiedzialnością polecamy PRZYCZYNOWE LECZENIE NIEPŁODNOŚCI wszystkim rodzicom starającym się o dziecko bez względu na to czy dopiero zaczynają starania, czy wydaje im się, że próbowali już wszystkiego. Warto spróbować i dać się pozytywnie zaskoczyć podejściem specjalistów związanych z PRZYCZYNOWYM leczeniem niepłodności, no i rezultatami.

Trzymamy kciuki za wszystkich przyszłych rodziców! Kasia i Jacek.

© Centrum Medyczne Code 2021