Rejestracja 

887-220-088

Klinika Przyczynowego Leczenia Niepłodności

Dlaczego warto odbyć Wizytę rozpoczynającą proces Przyczynowego Leczenia Niepłodności?

Wizyta ta ma celu jak najlepsze przygotowanie pacjentów do pierwszej wizyty lekarskiej. Dzięki niej mamy możliwość wprowadzenia całej dokumentacji pacjentów do systemu, lekarz będzie miał wgląd w historię pacjenta, na każdym etapie jego leczenia i jeśli pacjentka zapomni zabrać na wizytę jakiegoś badania ze sobą, będzie już wszystko dostępne dla lekarza w systemie.

W zależności od posiadanej dokumentacji, na Wizytę rozpoczynającą  należy zabrać:

Nasi lekarze bardzo cenią sobie dobre przygotowanie pacjentów do pierwszej wizyty. Dzięki temu zaoszczędzony czas mogą w pełni poświęcić na badanie, diagnostykę i leczenie pacjentów. Jak wiadomo, pary starające się o dziecko, nie mają tego czasu i każda wizyta u lekarza, jest na “wagę złota”. 

Na Wizycie rozpoczynającą nasi pacjenci dowiedzą się, jakie podstawowe badania rekomendują nasi lekarze, o jakie wyniki badań będą pytać na pierwszej wizycie. Dzięki temu, pacjenci mają czas, żeby wykonać brakujące badania przed wizytą u lekarza. Przyspieszy to cały proces diagnostyczny.

Dowiedzą się również w oparciu o jakie metody obserwacji cyklu kobiety nasi lekarze diagnozują i monitorują przebieg leczenia pacjentek.

Każdej naszej parze przydzielony jest Opiekun pacjenta, który poprowadzi ich przez cały proces Przyczynowego Leczenia Niepłodności. Odpowie na pytania, jeśli jakieś się pojawią np. po wizycie u lekarza. Opowie o dostępnych badaniach w placówce, pomoże się na nie umówić, będzie stale monitorował przebieg wizyt oraz podtrzymał kontakt z pacjentami. Może przekazać jakieś wątpliwości pacjentów bezpośrednio lekarzowi.

Są to osoby, które są wykwalifikowanymi instruktorami metod obserwacji cyklu kobiety, które również prowadzą instruktaże tych metod dla naszych par. Na taki instruktaż, para umawia się na osobny termin.

Wizyta rozpoczynająca służy również do bliższego zapoznania naszych pacjentów z naszą placówka medyczną, z naszymi specjalistami oraz całą procedurą Przyczynowego Leczenia Niepłodności. Na tym spotkaniu załatwiane są wszelkie formalności z pacjentami – zgody, oświadczenia, zebranie danych niezbędnych do przyszłych kontaktów.

Choć dla wielu osób, Wizyta rozpoczynająca może wydawać się zbędna, w rzeczywistości oszczędza ona czas pacjentów i ilość wizyt u lekarza, a co za tym idzie również pieniądze.

Dobrze przygotowana wcześniej para, owocnie wykorzysta czas z lekarzem i będzie wiedziała jak działać,  już po pierwszej wizycie, nie czekając w stresie na kolejną.

Wizyta rozpoczynająca jest przede wszystkim czasem dla pacjenta. Gdzie bez pośpiechu, może zadawać pytania, na które szkoda czasu na wizycie lekarskiej. 

Znając wcześniej wszystkie techniczne informacje o całym Procesie Przyczynowego Leczenia Niepłodności, pacjenci będą mieli więcej czasu na skupieniu się na swoim problemie oraz będą wiedzieć, czego mogą spodziewać się w przyszłości.

Zalecana kolejność wizyt:

© Centrum Medyczne Code 2021