Rejestracja 

887-220-088

Klinika Przyczynowego Leczenia Niepłodności

Kim jesteśmy?

 Za procesem Przyczynowego Leczenie Niepłodności stoją ludzie, dla których pomoc drugiemu człowiekowi, stała się sensem pracy i motywacją każdego dnia. Swoją pozornie zwykłą, codzienną pracą, dokładają “cegiełkę” do powodzenia całego przedsięwzięcia Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Masz pytania? Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą
© Centrum Medyczne Code 2021

Kim jesteśmy?

 Za procesem Przyczynowego Leczenie Niepłodności stoją ludzie, dla  których pomoc drugiemu człowiekowi, jest sensem pracy i motywacją każdego dnia. Swoją pozornie zwykłą, codzienną pracą, dokładają “cegiełkę” do powodzenia całego przedsięwzięcia Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą z zakresu Przyczynowego Leczenia Niepłodności. O ich zaangażowaniu i skuteczności poświadczyć może wiele szczęśliwych par z całej Polski, które z ich pomocą doczekały upragnionego potomstwa.

Równie ważne są nasze Instruktorki obserwacji cyklu płodności kobiety oraz jednocześnie Opiekunki naszych par – Olimpia oraz Magda, które z wielkim sercem, zaangażowaniem i cierpliwością, uczą nasze pary samoobserwacji, towarzyszą im w całym procesie diagnostyczno-terapeutycznym PLN i są dla nich wsparciem w każdym momencie. 

Nie można również pominąć naszych Recepcjonistek – Ani oraz Andżeliki, które z uśmiechem witają naszych pacjentów przekraczających próg naszej klinice, cierpliwie obsługują naszych pacjentów i pozostają do ich dyspozycji. Każdego dnia z wielkim zaangażowaniem czuwają nad sprawnym funkcjonowaniem naszej kliniki.

Monika oraz Martyna koordynują cały proces Przyczynowego Leczenia Niepłodności i dbają o jego prawidłowy przebieg. Wspierają w pracy każdą osobę z naszego zespołu PLN. Są pomocne i zawsze otwarte na drugiego człowieka. 

Nie można zapomnieć o naszych wspaniałych diagnostach laboratoryjnych, administracji oraz osobach, które na co dzień pozostają w ukryciu, a swoją sumienną pracą dokładają swoją cząstkę do powodzenia całej działalności Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Mamy wspaniałych ludzi, tworzących Przyczynowe Leczenie Niepłodności!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

887-220-088 / 42-207-77-66

ul. Juliana Tuwima 15 lok. U4
90-010 Łódź.
© Centrum Medyczne Code 2021