Klinika Przyczynowego Leczenia Niepłodności

Kim jesteśmy?

 Za procesem Przyczynowego Leczenie Niepłodności stoją ludzie, dla których pomoc drugiemu człowiekowi, stała się sensem pracy i motywacją każdego dnia. Swoją pozornie zwykłą, codzienną pracą, dokładają “cegiełkę” do powodzenia całego przedsięwzięcia Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą z zakresu Przyczynowego Leczenia Niepłodności. O ich zaangażowaniu i skuteczności poświadczyć może wiele szczęśliwych par z całej Polski, które z ich pomocą doczekały upragnionego potomstwa.

Równie ważną częścią naszego zespołu są nasi Instruktorzy Metod Rozpoznawania Płodności, którzy z wielkim sercem, zaangażowaniem i cierpliwością, uczą nasze pary samoobserwacji, towarzyszą im w całym procesie diagnostyczno-terapeutycznym PLN i są dla nich wsparciem w każdym momencie. 

Należy również wspomnieć o Martynie, która pełni funkcję Opiekuna Pacjenta i z wielkim zapałem i oddaniem stara się wspierać nasze pary. Pieczę nad całym zespołem sprawuje  Monika, która koordynuje procesem Przyczynowego Leczenia Niepłodności i dba o jego prawidłowy przebieg. Wspiera w pracy każdą osobę z naszego zespołu PLN.

Nie można również pominąć naszych Recepcjonistek – Ani, Andżeliki i Joanny, które z uśmiechem witają naszych pacjentów przekraczających próg naszej kliniki, cierpliwie obsługują pacjentów i pozostają do ich dyspozycji. Każdego dnia z wielkim zaangażowaniem czuwają nad sprawnym funkcjonowaniem naszej kliniki.

Na koniec, nie można zapomnieć o naszych wspaniałych diagnostach laboratoryjnych, administracji oraz osobach, które na co dzień pozostają w ukryciu, a swoją sumienną pracą dokładają swoją cząstkę do powodzenia całego procesu Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Przyczynowe Leczenie Niepłodności, tworzą ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają pomoc drugiemu człowiekowi!

Masz pytania? Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą
© Centrum Medyczne Code 2021

Kim jesteśmy?

 Za procesem Przyczynowego Leczenie Niepłodności stoją ludzie, dla  których pomoc drugiemu człowiekowi, jest sensem pracy i motywacją każdego dnia. Swoją pozornie zwykłą, codzienną pracą, dokładają “cegiełkę” do powodzenia całego przedsięwzięcia Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą z zakresu Przyczynowego Leczenia Niepłodności. O ich zaangażowaniu i skuteczności poświadczyć może wiele szczęśliwych par z całej Polski, które z ich pomocą doczekały upragnionego potomstwa.

Równie ważne są nasze Instruktorki obserwacji cyklu płodności kobiety oraz jednocześnie Opiekunki naszych par – Olimpia oraz Magda, które z wielkim sercem, zaangażowaniem i cierpliwością, uczą nasze pary samoobserwacji, towarzyszą im w całym procesie diagnostyczno-terapeutycznym PLN i są dla nich wsparciem w każdym momencie. 

Nie można również pominąć naszych Recepcjonistek – Ani oraz Andżeliki, które z uśmiechem witają naszych pacjentów przekraczających próg naszej klinice, cierpliwie obsługują naszych pacjentów i pozostają do ich dyspozycji. Każdego dnia z wielkim zaangażowaniem czuwają nad sprawnym funkcjonowaniem naszej kliniki.

Monika oraz Martyna koordynują cały proces Przyczynowego Leczenia Niepłodności i dbają o jego prawidłowy przebieg. Wspierają w pracy każdą osobę z naszego zespołu PLN. Są pomocne i zawsze otwarte na drugiego człowieka. 

Nie można zapomnieć o naszych wspaniałych diagnostach laboratoryjnych, administracji oraz osobach, które na co dzień pozostają w ukryciu, a swoją sumienną pracą dokładają swoją cząstkę do powodzenia całej działalności Przyczynowego Leczenia Niepłodności.

Mamy wspaniałych ludzi, tworzących Przyczynowe Leczenie Niepłodności!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

887-220-088 / 42-207-77-66

ul. Juliana Tuwima 15 lok. U4
90-010 Łódź.
© Centrum Medyczne Code 2021